Sprawdź naszą ofertę grafiki na szkle projektowania oklejania aut wydruków gadżetów reklam

Grafika na szkle

Chcesz oryginalnie udekorować wnętrze?
W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowy produkt jakim jest bezpośredni nadruk na szkle. U Nas zamówisz panele szklane z możliwością zastosowania w kuchni, łazience, jako obrazy, szklane drzwi, fronty meblowe czy blaty - a to tylko namiastka możliwości jakie daje szkło z nadrukiem.

Zastanawiasz się czy grafika będzie pasowała do Twojego wnętrza?
Zrobimy dla Ciebie wizualizację! W tym celu potrzebujemy zdjęcie pomieszczenia - resztą zajmie się nasz Grafik.

Panele szklane mają tę zaletę, że tworzą gładką powierzchnię, odporną na wodę i detergenty. Umożliwia to łatwe utrzymanie paneli w czystości, a więc jest to rozwiązanie nie tylko z założenia piękne i estetyczne ale również funkcjonalne.

Największą taflę szklaną jaką możemy dla Ciebie wykonać w jednym elemencie to 250 cm x 125 cm. Większe powierzchnie szkła dzielimy po wcześniejszym uzgodnieniu wielkości tafli z klientem. Projekt jest tworzony tak aby zachować ciągłość grafiki.

Jeśli masz jakieś pytania – zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i stworzymy razem coś fajnego :)

Wskazówki co do wyboru zdjęcia:

  • - wybierz zdjęcie z banku zdjęć Adobe Stock
  • - jeśli potrzebujesz podłużny panel, szukaj zdjęć panoramicznych
  • - przy wyborze zdjęcia staraj się patrzeć czy istotne elementy nie są ucięte, bo przy powielaniu zdjęcia nie będziemy mieli ich jak "doprodukować"
  • - zapisz numer który znajduje się po #
  • - jeśli chcesz umieścić na panelu swoje zdjęcie, to powinno być ono w dużej rozdzielczości, najlepiej zrobione aparatem fotograficznym#

Kilka realizacji