Co tam u nas słychać widać się dzieje

wizytowki-skoczow.html

26.04.2021

Wizytówki

standardowe, uszlachetnione

Wizytówki, to pierwsza forma kontaktu bezpośredniego z potencjalnym klientem czy partnerem biznesowym. Warto więc skupić się na tym, aby były nie tylko czytelne, ale przede wszystkim profesjonalnie wykonane. Wielu z nas jest wzrokowcami, co oznacza, że poza podstawowymi informacjami teleadresowymi firmy, na wizytówce powinno znaleźć się coś ciekawego, np. logo, co zapadnie obdarowanej osobie w pamięć. Dzięki temu możemy mieć nadzieję, że klient do nas wróci.

Blue Art Studio zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i wydrukiem wizytówek. Możesz dostarczyć nam własny projekt, a my zweryfikujemy go pod względem atrakcyjności i możliwości wydruku. Zależy nam na tym, żeby klient był zadowolony, dlatego widząc, że w wizytówce można coś poprawić – informujemy o tym zamawiającego. Kontakt z klientem na każdym etapie realizacji zamówienia jest tym, co wyróżnia nas spośród innych drukarni.

Chcielibyśmy opowiedzieć Wam trochę o wariantach wizytówek jakie mamy w ofercie.

Czytaj dalej
#

23.042021

Logo I Identyfikacja Wizualna

Projekt Logo, Materiały Graficzne

Właśnie założyłeś nową firmę i zastanawiasz się czy jest Ci potrzebne logo?
Myślisz sobie „przecież wystarczy jakiś standardowy duży napis, wizytówka z gotowego szablonu z Internetu, nie potrzebuję logo”.
Czy aby na pewno?
Ten artykuł rozwieje Twoje wątpliwości i pokaże Ci, że logo i identyfikacja wizualna to bardzo ważna integralna część Twojej firmy.

Dużo ludzi na świecie to wzrokowcy. Zmysł wzroku to zazwyczaj jeden z pierwszych zmysłów, który chcemy zainteresować u naszych klientów. A teraz zastanów się… Czy idąc do sklepu i patrząc na półkę z produktami od razu zauważasz te ulubione? A gdyby tak każdy napój na półce miał randomową byle jaką etykietkę, co partię inną i w ogóle do siebie nie pasującą? Byłoby Ci prosto znaleźć swój ulubiony produkt pośród tych wielu na półce? No właśnie… Trochę byś się naszukał, albo olał sprawę ;)

Tak właśnie działa logo i identyfikacja wizualna. Twój klient, który korzysta z Twoich usług, albo używa Twoich produktów, będzie widział, że to właśnie ta sprawdzona Twoja marka. Nawet jeśli nazwa Twojej firmy jest skomplikowana, to łatwiej będzie Twojemu klientowi wytłumaczyć jego znajomym „to taka firma na „L” z listkiem w logo i stokrotką na ulotkach.

Czytaj dalej
#

22.04.2021

Reklamy zewnętrzne

Rodzaje Podłoży, Rodzaje Nadruku

Otworzyłeś właśnie swój punkt usługowy? Zmieniłeś lokalizację? A może Twoje stare reklamy wymagają odnowienia? Jeśli chcesz aby klienci bez problemu trafiali do Ciebie, to stań się widoczny. Chętnie pomożemy Ci wybrać idealną formę reklamy zewnętrznej dla Twojej firmy ;)

Czytaj dalej