Skoczów - najlepsze wizytówki tylko w Blue Art!

Wizytówki, to pierwsza forma kontaktu bezpośredniego z potencjalnym klientem czy partnerem biznesowym. Warto więc skupić się na tym, aby były nie tylko czytelne, ale przede wszystkim profesjonalnie wykonane. Wielu z nas jest wzrokowcami, co oznacza, że poza podstawowymi informacjami teleadresowymi firmy, na wizytówce powinno znaleźć się coś ciekawego, np. logo, co zapadnie obdarowanej osobie w pamięć. Dzięki temu możemy mieć nadzieję, że klient do nas wróci.

Blue Art Studio zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i wydrukiem wizytówek. Możesz dostarczyć nam własny projekt, a my zweryfikujemy go pod względem atrakcyjności i możliwości wydruku. Zależy nam na tym, żeby klient był zadowolony, dlatego widząc, że w wizytówce można coś poprawić – informujemy o tym zamawiającego. Kontakt z klientem na każdym etapie realizacji zamówienia jest tym, co wyróżnia nas spośród innych drukarni.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy stworzyć niepowtarzalną wizytówkę, która sprawdzi się nie tylko na eventach i targach, ale także na spotkaniach indywidualnych. Skoczów i Blue Art Studio czekają na Was!

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania do nas - napisz maila, lub zadzwoń :)

  • telefon   504 221 553
  • mail   reklamaskoczow@gmail.com
  • adres   ul. Pawła Stalmacha 27C, 43-430 Skoczów