Sprawdź naszą ofertę liter 3D projektowania oklejania aut wydruków gadżetów reklam grafiki na szkle

Litery 3D

Litery, cyfry, nieskomplikowane kształty - ale co zrobić, żeby były dobrze widoczne? A przy tym estetyczne, niebanalne, trwałe i stosunkowo tanie? W tym wypadku litery przestrzenne ze styroduru to doskonały wybór.

Gdzie ich szukać? W naszym studio reklamy! Profesjonalny ploter termiczny pozwala na dokładne wycięcie nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Litery ze styroduru stanowią lekką i wytrzymałą formę reklamy, odporną na warunki atmosferyczne. Obecnie coraz częściej litery styrodurowe są wykorzystywane nie tylko do reklamy, ale również do dekoracji wnętrz. Konkretny kolor, określona czcionka, wyjątkowe logo firmy, a może imię dziecka nad łóżeczkiem? Żaden problem!

Elementy ze styroduru mogą być różnej grubości (tworzymy na grubościach standardowych 3, 5 cm). Surowy styrodur ma przeważnie różową barwę, jednak na życzenie klienta możemy pomalować go na dowolny kolor z palety kolorów RAL. W ten sposób dajemy szeroki wybór spośród ponad dwustu kolorów i odcieni, nie tracąc na najwyższej jakości produktu.

Jeśli masz jakieś pytania – zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i stworzymy razem coś fajnego :)#

Kilka realizacji